Створюємо витончений образ, не витрачаючи купу часу на мейк.
Від француженок ми перейняли любов до круасанів, френч на нігтях та обов’язкову маленьку чорну сукню в гардеробі. Ще одна річ, яка в них приваблює – те, що вони відмовляються довго стояти перед дзеркалом, щоб зробити макіяж без макіяжу.
Ви помічали, що парижанки вибирають природний елегантний мейк та додають туди нотку недбалості? Ідеальний приклад – актриси Одрі Тоту та Софі Марсо. Бажання європеек виглядати надзвичайно, при цьому витративши мінімум часу, заразливе. Розповідаємо з жіночим блогом https://amatey.com.ua/ про основні правила французького макіяжу.
Обличчя
Як кажуть француженки, товстий шар косметики приховують природну харизму (ластовиння, родимки і навіть прищики), а це частина нашої чарівності. Європейки не люблять використовувати на обличчі багато декоративки.
Щоб надати свіжості, нам знадобиться консилер – їм маскуємо зони під очима і там, де з’являються почервоніння, наприклад, у крил носа.
Потім легким шаром можна нанести нещільний BB- або CC-крем або обійтися без нього, якщо тон і так рівний, і просто використовувати засіб з SPF.
Додаємо зачарування у вигляді рум’яшок: трохи продукту наносимо вище щік і розтушовуємо до скронь. Плюс можна додати хайлайтера на вилиці, перенісся і цибулю купідону. Загалом, на цьому все йдемо далі.
Очі
Якщо є можливість не наносити тіні для повік, француженки обов’язково скористаються нею. Акцент на очах вони роблять дуже м’яким. Нам потрібно тільки промалювати міжресничку, завити вії керлером і нафарбувати їх тушшю. Якщо дуже любите стрілки, можна зробити маленьку графічну чи розтушовану.
Для заповнення міжресничного простору краще взяти коричневий олівець, який виглядатиме натурально і не створить чітких ліній – вони тут не доречні. Хороші варіанти є, наприклад, Shu – Eye Sketch, Luxvisage і Eveline.
Тепер до брів достатньо буде вкласти їх гелем. Якщо ж у вас вони, як і у мене, рідкісні, перед фіксацією акуратно промалюйте волоски або заповніть порожнечі спеціальним засобом, не досягаючи ідеальної форми. Нам просто потрібно, щоб пунктирна лінія перетворилася на цільну.
Губи
Француженки уникають тут чітких контурів та яскравого кольору. Вони кажуть, що макіяж губ повинен викликати бажання їх поцілувати.
Щоб губи залишалися м’якими, спочатку наносимо на них бальзам, а потім червону або рожеву помаду – робимо це пальчиками рухами, що поплескують. Трохи наголосили на відтінку — цього достатньо.
А щоб завершити образ, вибирайте злегка розпатлане укладання – ніяких лаків, ідеально рівних ліній або дзеркального блиску пригладженого волосся. Просто розпущені чисті локони або нескладна зачіска ідеально.
Вечірній макіяж
Тут можна рухатися цією ж траєкторією. Але якщо у денному макіяжі ми уникали чітких ліній, то у вечірньому можна дати їм добро. Акцент робимо або на губах, або на очах, інакше буде перебір.
Французька актриса Маріон Котійяр використовує для заходів насичену червону помаду і не залишається поза увагою — фотографи завжди відзначають її витончений мейк.
А коли її губи в більш нюдових тонах, то на очах неодмінно або смоки айс, або ефектна стрілка. Беремо з неї приклад і вибираємо один із варіантів для вечора.
Що ж, ось і всі хитрощі макіяжу нескладно, правда? Залишилося останнє найголовніше. Щоб усіх вразити наповал, не забуваємо слідувати знаменитому французькому виразу: «Краса – це сила, і посмішка – її меч».