Рецепт – знахідка: беру рибу хек, рис і готую ситну вечерю з гарною подачею

Рецепт – знахідка: беру рибу хек, рис і готую ситну вечерю з гарною подачею post thumbnail image

Готувати ми будемо чудовий хек з різними приправами і томатами. Цей рецепт мене навчила приятелька, що довго живе в Іспанії. У цій спекотній країні такий рецепт дуже популярний, гадаю, він сподобається і Вам. Починайте!

Рецепт - знахідка: беру рибу хек, рис і готую ситну вечерю з гарною подачею

Нам потрібно:

– хек, 2 шт.

– сіль 1/2 ч. л.

– цукор 1 ч.л.

– Молот. перець за смаком.

– Куркума, за смаком.

– оливк. олія 30 мл.

– Паприка 1 ч.л.

– Соєв. соус 50мл.

– Часник 2-3 зубч.

– Сік лимона та апельсина, небагато.

– селера, за смаком.

– цибуля 1 шт.

– Томати чері.

За допомогою кухонних ножиць позбавляємо рибу всього зайвого. Далі нарізаємо її на великі скибки. Далі ножем робимо глибокі надрізи на тушці хека.

Надрізи робляться з обох строн. Поміщаємо рибку в мішок. У миску всипаємо цукор, сіль. мелений перець. Також ми додамо куркуми, паприку, вливаємо оливкову олію. Також вливаємо соєвий соус. Видавлюємо часник.

Рецепт - знахідка: беру рибу хек, рис і готую ситну вечерю з гарною подачею

Потім у маринад давимо сік із лимона, так само сік із апельсина. Настав час все перемішати ретельно. Цей маринад ми вливаємо у пакет до риби. Енергійно протрясаємо. Після цього хай хек “подумає” 20 хвилин.

Рубаємо селеру, нарізаємо цибулю півкільцями. Все це вирушає на дно рознесення. Розподіляємо по всій площі. Тим часом хек промаринувався, укладаємо його в рознесення поверх цибулі.

томатами чері прокладаємо рибку. Помідори надають рибі особливої пікантності. маринадом, що залишився, проливаємо все деко. Накриваємо пергаментним папером. Запікаємо 35 хвилин|мінути| при температурі 180 градусів. Поки рибка дбає, відварюємо рис.

Рибка наспіла. Подавати її зрозуміло, необхідно з рисом, приємного апетиту, друзі!

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

Профілактика залежностей у дітейПрофілактика залежностей у дітей

Відповідно до доповіді ООН – стрімко зростає загальна кількість людей, які вживають наркотики. Збільшується кількість людей, що залежать від психоактивних речовин. Зростає кількість смертей унаслідок передозувань. Розширюється перелік маловивчених нових

Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?

Розглянемо одну з повсякденних і дуже нагальних тем – кохання. Що ж таке кохання насправді? Як виявляється це почуття і чого воно може призвести? Відповімо на ці питання, розкривши зазначену

Засоби зубної гігієни із вмістом фтору: користь чи шкода?Засоби зубної гігієни із вмістом фтору: користь чи шкода?

До цього часу в стоматологічному співтоваристві йде суперечка у тому, наскільки корисний чи шкідливий фтор в зубних пастах, ополіскувачах, гелях та інших засобах гігієни порожнини рота. Причому найчастіше ця дискусія