Видалення цвілі ефективними та екзотичними методами

Видалення цвілі ефективними та екзотичними методами post thumbnail image

Цвіль – це різновиди грибків, що розростається у щілинах і не тільки. Вони розмножуються, утворюючи суперечки. Є основною причиною неприємностей у будинку. Цвіль може зруйнувати природну красу різних речей у вашому будинку. Ви можете почуватися досить огидно, коли знайдете плісняву у своєму будинку. Вона може рости як у приміщенні, в душі та взагалі туалеті. Від неї може навіть втратити колір гіпсокартон та всюди залишати чорні плями. Отже, якщо ви стикаєтеся з проблемою плісняви у вашому будинку, то дуже важливо знати, що треба швидко вирішувати цю проблему. Ця стаття розповість вам про різні способи звільнення від цвілі.

Видалення цвілі ефективними та екзотичними методами

Проблеми зі здоров’ям, пов’язані з цвіллю:

 • Чихання
 • Роздратування шкіри або висип
 • Кашель
 • Нежить
 • Задишка
 • Почервоніння очей
 • Очі, що сльозяться
 • Сверблячі очі

Видалення цвілі з гіпсокартону:

Цвіль на гіпсокартоні.

Якщо ви помітили плісняву на незабарвленому гіпсокартоні, то єдиний спосіб позбутися її – замінити гіпсокартон. Дуже важливо видалити незабарвлений гіпсокартон, оскільки це повністю пористий матеріал. Але, якщо він пофарбований, ви можете видалити її, використовуючи універсальний ніж для вирізання пошкодженої частини гіпсокартону. Крім того, майте на увазі, що ви повинні вирізати область, яка включає принаймні дві дерев’яні балки за гіпсокартоном. Це важливий елемент, тому що ви можете прикріпити змінну секцію на дві балки.

Перекис водню для швидкого видалення плісняви:

Перекис водню має протигрибкові, противірусні та антибактеріальні властивості, які роблять її одним з кращих засобів позбавлення від цвілі. Просто налийте 3% перекису водню в аерозольний балон і нанесіть його на уражену ділянку. Залишіть на 10 хвилин, а потім змийте, щоб повністю видалити цвіль.

Видалення цвілі ефективними та екзотичними методами

Розчин перекису для видалення плісняви.

Використовуйте оцет, щоб убити плісняву природним чином:

Оцет – переважно м’яка кислота, яка може вбити до 82% видів плісняви. На відміну від відбілювача, оцет небезпечний і токсичний. Щоб використовувати його, просто виконайте такі дії:

 • Візьміть білий оцет, що дистилює, і вилийте його в аерозольний розпилювач. Немає необхідності розбавляти оцет водою.
 • Розпорошити оцет на уражені ділянки. Залиште його на годину, щоб він повністю розпорошений на поверхні.
 • Як тільки ви закінчите з цим, просто протріть область водою. Це відмінний спосіб швидко позбутися плісняви.

Аміак (він же “нашатир”) для видалення плісняви:

Аміак є ефективним засобом усунення цвілі на непористих поверхнях. Щоб використати цей засіб, просто візьміть 50% води та додайте до нього 50% чистого аміаку. Розпорошіть його на уражену ділянку, а потім витріть. Це один із кращих способів позбутися плісняви на непористих матеріалах.

Та й екзотичний це варіант, т.к. не у кожному будинку є цей інгредієнт. Але найбезпечніший.

Олія чайного дерева для видалення плісняви:

Масло чайного дерева.

Олія чайного дерева є одним із найефективніших засобів від плісняви. Це краще, ніж всі перераховані вище засоби. Все, що вам потрібно, це додати одну чайну ложку олії чайного дерева на чашку води. Добре перемішайте і налийте розчин у аерозольний розпилювач. Використовуйте цей розчин, наносячи на уражену ділянку тканиною. Потріть, щоб видалити цвіль. Також вам не потрібно ополоснути поверхню після нанесення олії.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

Профілактика залежностей у дітейПрофілактика залежностей у дітей

Відповідно до доповіді ООН – стрімко зростає загальна кількість людей, які вживають наркотики. Збільшується кількість людей, що залежать від психоактивних речовин. Зростає кількість смертей унаслідок передозувань. Розширюється перелік маловивчених нових

Що таке маргінальність, хто такий маргіналЩо таке маргінальність, хто такий маргінал

Зустрічаючи слово ” маргінал ” люди зазвичай уявляють собі немитого, погано одягненого людини з обличчям, у якому віддрукувалося його тісне знайомство з різними спиртовмісними рідинами, до того ж необов’язково призначеними

Французький макіяж: як за 10 хвилин стати найчарівнішою та найпривабливішоюФранцузький макіяж: як за 10 хвилин стати найчарівнішою та найпривабливішою

Створюємо витончений образ, не витрачаючи купу часу на мейк. Від француженок ми перейняли любов до круасанів, френч на нігтях та обов’язкову маленьку чорну сукню в гардеробі. Ще одна річ, яка