Найпоширеніші помилки дачників

Найпоширеніші помилки дачників post thumbnail image

Багато помилок на дачі роблять не лише новачки, а й досвідчені дачники. Люди навіть не підозрюють, що роблять деякі щоденні ритуали даремно. Ось деякі помилки садівників та городників.

Найпопулярніша помилка у дачників – це частий полив грядок, як правильно поливати грядки розповідає портал Vnk1. Цей ритуал завжди забирає багато сил та часу у недосвідчених садівників. Переважна більшість рослин не потребує частого поливу. Важливо розуміти, що поливати необхідно суху землю. Часте зволоження землі лише покриє її сухою кіркою. Як наслідок, виникає необхідність у частому розпушуванні ґрунту для здійснення доступу кисню до коріння рослин.

Найпоширеніші помилки дачників

Ще одне марне заняття – постійне перекопування ґрунту. Глибоке перекопування землі призводить лише до руйнування природного середовища мікроорганізмів. Необхідно лише розпушувати ґрунт для збагачення його киснем та боротьби з бур’янами. При цьому слід розуміти структуру ґрунту на своїй ділянці. Якщо вона переважно піщана, то її варто перекопувати лише раз на рік. А якщо вона глиниста, то глибоке перекопування землі призведе лише до того, що з-під землі дістанеться суглинок, який перекриє доступ кисню до коріння рослин. Не варто витрачати сили і час на перекопування землі — краще іноді трохи розпушити ґрунт.

Багато садівників-початківців хочуть відразу зробити свою ділянку красивою, виростити скоріше квіти, чагарники та дерева. Для якнайшвидшого втілення своєї мрії вони купують дорослі саджанці. Це також часта помилка. Як показує практика, дорослі саджанці хворітимуть довше за молодих. А саме, скільки їм зараз років — стільки ще вони вболіватимуть після посадки.

Найпоширеніші помилки дачників

Варто також відмовитись від бажання спалити суху траву на ділянці. Це не безпечно і часто призводить до пожеж. Крім цього, через нагрівання верхнього шару, ґрунт втрачає свої родючі властивості. Горіння знищує всіх комах – і корисних, і марних. Висока температура вбиває мікрофлору ґрунту, який бореться із хворобами. Якщо влаштовувати спалювання сухої трави на ділянці, можна надовго попрощатися з добрими врожаями.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

Французький макіяж: як за 10 хвилин стати найчарівнішою та найпривабливішоюФранцузький макіяж: як за 10 хвилин стати найчарівнішою та найпривабливішою

Створюємо витончений образ, не витрачаючи купу часу на мейк. Від француженок ми перейняли любов до круасанів, френч на нігтях та обов’язкову маленьку чорну сукню в гардеробі. Ще одна річ, яка

Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?

Розглянемо одну з повсякденних і дуже нагальних тем – кохання. Що ж таке кохання насправді? Як виявляється це почуття і чого воно може призвести? Відповімо на ці питання, розкривши зазначену

Червоний колір: як не зіпсувати інтер’єрЧервоний колір: як не зіпсувати інтер’єр

У цій статті ми розберемо червоний колір та його поєднання в інтер’єрі. Червоний колір – це колір, якого бояться всі тому, що люди відразу ж уявляють собі кімнату, пофарбовану в