Червоний колір: як не зіпсувати інтер’єр

Червоний колір: як не зіпсувати інтер’єр post thumbnail image

У цій статті ми розберемо червоний колір та його поєднання в інтер’єрі. Червоний колір – це колір, якого бояться всі тому, що люди відразу ж уявляють собі кімнату, пофарбовану в червоний колір. Але в такому кольорі можна зійти сума, якщо всі стіни будуть пофарбовані червоним кольором. Звичайно, є любителі експериментів – все індивідуально.

Але такі кольори потрібно залишати для магазинів, для рекламних вивісок, для реклами на телебаченні, для привернення уваги. Він добре виглядає в одязі, чудово виглядають червоні машини, але такий колір не для фарбування стін у вашій квартирі. Можна, звичайно, зробити акценти такого кольору, але і тут є маленьке застереження: вони мають бути з матовим покриттям.

Червоний колір: як не зіпсувати інтер'єр

Не забувайте, що відтінків червоного повно. І відтінки його чудові. Їх можна використовувати, як декор або як акцент. Червоний колір дуже люблю і це мій колір. Але я люблю його саме глибокий темний винний відтінок. Червоний колір – це найдавніший колір. Він зустрічається і в наскельних малюнках та стародавній кераміці.

До 16 століття люди знали понад 50 рецептів отримання червоного пігменту. Червоний колір отримували тоді з оксиду заліза, отримували із крові самок якихось комах, отримували із мінералів вулканічних порід. Цей колір не потребував синтетичного пігментування, тому що і натуральний був чудовий яскравий і не забезпечувався.

В інтер’єрі червоний – це все-таки акцентний колір і цей колір дійсно сильний подразник. Тобто якщо ви пофарбуєте всі стіни червоним, швидше за все вам буде незатишно в такій кімнаті. Але, якщо підібрати правильний відтінок, якщо зробити глибокий відтінок червоного, що йде трішечки в теракот, або винні такі дорогі благородні темні відтінки, які зачорнені, то вийде дуже красивий і дорогий інтер’єр.

Такі кольори, як кармін, маренна, бургундія, винний або драконова кров (її, до речі, одержують із драконової драцени) можна і потрібно використовувати в інтер’єрі і це дуже красиво виглядає. Можна, наприклад, пофарбувати двері в такий колір і повісити на них зелений вінок взимку.

Ще дуже красиво виглядає техніка такого кольору, наприклад у Smeg. Лакові світильники теж добре виглядають і це, мабуть, єдина інтерпретація червоного кольору в лаку, яка мені подобається.

Кращі поєднання кольорів в інтер’єрі

Ми з вами у статті про зелений колір вже говорили, що він класно поєднується з червоним. Можна, наприклад, зробити вітальню білого кольору і додати, якщо дозволяє багато рослин на дерев’яних підставках або стелажах і зробити винні акценти у вигляді комода, тумбочки, стільця або пуфика. Можна в червоний винний колір пофарбувати двері в квартиру і це буде чудово виглядати. Біло-зелено-червоне поєднання безпрограшне поєднання для сучасного інтер’єру.

Винні відтінки та натуральне дерево створює благородний інтер’єр. Таке поєднання підійде для кабінетів або спальні. Для мене це статусне та дороге поєднання.

Червоний колір: як не зіпсувати інтер'єр

Ідеальне поєднання – це винний колір із сіро-блакитним. Ви можете зробити сіро-блакитні стіни і поставити, наприклад, червону комод і це буде дуже добре виглядати.

Для кухонь добре виглядає поєднання червоного та фіолетового. Але не треба додавати в це поєднання бежеві та білі кольори. Дизайнери вважають, що ці кольори можуть зіпсувати інтер’єр. І пам’ятайте, що відтінки, які ви вибираєте для свого інтер’єру, повинні поєднуватися між собою за яскравістю та теплотою.

Зі Сходу до нас прийшло поєднання червоного з рожевим. Там люблять змішувати насичені теплі кольори. Але використовувати таке екзотичне поєднання треба обережно, бо наші очі звикли до помірніших поєднань.

Наступне поєднання – це темно-синій колір або берлінська блакить і винний. Це гарне поєднання для вітальні, спальні, кабінету, кухні. Наприклад, можна зробити червону цегляну стіну та темно-сині фасади, а ще можна додати золоті, мідні або бронзові світильники.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

Засоби зубної гігієни із вмістом фтору: користь чи шкода?Засоби зубної гігієни із вмістом фтору: користь чи шкода?

До цього часу в стоматологічному співтоваристві йде суперечка у тому, наскільки корисний чи шкідливий фтор в зубних пастах, ополіскувачах, гелях та інших засобах гігієни порожнини рота. Причому найчастіше ця дискусія

Як не перетворити квартиру на музей: 6 простих правил від експертаЯк не перетворити квартиру на музей: 6 простих правил від експерта

Класні прийоми від блогу belkashop.com.ua для поціновувачів прекрасного! Арт-об’єкти надають приміщенню шарм та естетичну цінність. Однак занадто багато предметів мистецтва в одному просторі можуть перетворити його на музей і зробити непридатним

Рецепт – знахідка: беру рибу хек, рис і готую ситну вечерю з гарною подачеюРецепт – знахідка: беру рибу хек, рис і готую ситну вечерю з гарною подачею

Готувати ми будемо чудовий хек з різними приправами і томатами. Цей рецепт мене навчила приятелька, що довго живе в Іспанії. У цій спекотній країні такий рецепт дуже популярний, гадаю, він