Як не перетворити квартиру на музей: 6 простих правил від експерта

Як не перетворити квартиру на музей: 6 простих правил від експерта post thumbnail image

Класні прийоми від блогу belkashop.com.ua для поціновувачів прекрасного!

Арт-об’єкти надають приміщенню шарм та естетичну цінність. Однак занадто багато предметів мистецтва в одному просторі можуть перетворити його на музей і зробити непридатним для комфортного проживання. Як уникнути цієї проблеми і втілити всі свої найсміливіші ідеї, не перевантажуючи інтер’єр?

Перш ніж купити той чи інший художній твір, визначтеся зі стилем інтер’єру. Відштовхуючись від нього, зверніть увагу на ті предмети мистецтва, які гармонійно поєднуються між собою і відображатимуть вашу індивідуальність.

Використовуйте принцип мінімалізму

Краще обмежити кількість картин. Так, наприклад, живопис можна розмістити лише на головних краєвидах квартири. Також навколо кожного полотна має бути багато повітря. Суцільна шпалерна розважка, коли зображення розміщені впритул один до одного і в 2-3 ряди, створює відчуття нестачі місця та захаращеності, з’являється відчуття музею.

Як не перетворити квартиру на музей: 6 простих правил від експерта

Розмір має значення

Не варто дрібніти з картинами. Замість кількох маленьких, краще розмістити одну велику. Відмінний прийом – чергування великоформатного живопису на полотнах із невеликими графічними роботами на папері. У цьому графіку краще розмістити у другорядних локаціях.

Відмовтеся від великовагових рам

Вони ускладнюють інтер’єр і створюють те саме враження — «як у музеї». Картини можна розміщувати в інтер’єрі без рам. За бажання можна замовити в багетній майстерні мінімалістичне, лаконічне обрамлення.

«Так» авангарду та абстракції

Уникайте реалістичних пейзажів, натюрмортів, портретів як на фото, щоб не перевантажити інтер’єр. Вибирайте абстракції та картини в авангардних стилістиках.

Як не перетворити квартиру на музей: 6 простих правил від експерта

Не створюйте візуальний шум

Твори мистецтва вписуємо в інтер’єр за стилем та кольором. Строкатість додає хаос у простір і створює відчуття випадковості колекції.

Грайте на контрасті стилів

Якщо у вас класичний історичний інтер’єр у коричневих тонах, який вже сам по собі тяжіє до «музею», вибирайте суперсучасні абстрактні та концептуальні картини. Це освіжить обстановку і зробить її більш актуальною та живою.

Завдяки цим правилам ви створите довкола себе гармонійний простір, у якому комфортно жити.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

Червоний колір: як не зіпсувати інтер’єрЧервоний колір: як не зіпсувати інтер’єр

У цій статті ми розберемо червоний колір та його поєднання в інтер’єрі. Червоний колір – це колір, якого бояться всі тому, що люди відразу ж уявляють собі кімнату, пофарбовану в