Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?

Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання? post thumbnail image

Розглянемо одну з повсякденних і дуже нагальних тем – кохання. Що ж таке кохання насправді? Як виявляється це почуття і чого воно може призвести? Відповімо на ці питання, розкривши зазначену проблему у статті.

Психологічний аспект любові закладається в людині в дитинстві і коригується з роками, першою любов’ю і першою втратою. Сьогодні відносини між хлопцями та дівчатами стають все складнішими, змінюються установки та цінності, стає складніше знаходити спільну мову. Багато хто не може знаходити грань кохання і не розуміє, як його сприймати. Тому вивчимо тему любові як міжособистісну, а й тему любові себе.

Внутрішня гармонія - фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?

Багато пар розходяться з незрозумілих причин, він незадоволений їй, вона не задоволена ним. Часто трапляється, що стосунки однієї зі сторін – споживче, а інший – жертвує. Розкриємо проблему на прикладі жертовності дівчини.

Будь-яка дівчина мріє, щоб її любили та захищали. Цей інстинкт закладено генетично, оскільки жінка усвідомлює, що, відтворюючи потомство цей світ, чоловік-партнер зобов’язаний його захищати, дбати. Чоловік фізично сильніший, тому є «стіною» у стосунках. Але в ті моменти, коли чоловік починає кривдити жінку, не приділяти їй увагу, забороняти займатися улюбленою справою чи зустрічатися з друзями – чоловік перекриває повітря, яким вона живе. Така ситуація в парі зупиняє розвиток дівчини, а отже, зупиняє і рух їхніх стосунків. Парі стає нецікаво один з одним і на цьому найчастіше закінчується. Такі потрясіння можуть довго переживатися обома сторонами, бо не трапилося нічого катастрофічного, на зразок зради чи зради, а отже, пара могла б далі існувати.

У такій ситуації дівчина має навчитися любити себе, бо часто такі розриви призводять до психологів та самокопання. Любов до себе – досягнення гармонії. Гармонія – розвиток.

Жертовність як явище властива жіночій половині населення. Це закладено всередині у розвиток потомства. Однак у повсякденному житті кожна дівчина повинна розуміти, що лише через любов до себе можна досягти гармонії та адекватного відношення оточуючих. Любити себе означає розвивати, випромінювати енергію.

Внутрішня гармонія - фундамент міцних відносин: що таке справжнє кохання?

Кохання проявляється по-різному, наприклад, у відмові від алкоголю, походу на танці, перегляду кіно в кінотеатрі о 12-й ночі. Дані приклади демонструють дії, які повинні здійснюватися без дозволу та схвалення іншими, лише тому, що цього потребує душа чи тіло. Потрібно прислухатися до себе, йти туди, куди веде інтуїція, позбавлятися токсичних людей, будуватися свій світ і розвивати його в правильному напрямку. Тільки зумівши полюбити себе, дівчина готова вступити у справжні серйозні стосунки, де не буде ситуацій, які змусять відвернутися від себе та вибрати інший шлях, шлях стагнації.

Таким чином, кожна людина повинна вчитися любити і приймати кохання, не забуваючи, що це праця та розвиток. Тільки полюбивши себе можна дарувати та отримувати емоції, взаємодіючи з навколишнім світом. Внутрішня гармонія – фундамент міцних відносин.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Схожі статті

Профілактика залежностей у дітейПрофілактика залежностей у дітей

Відповідно до доповіді ООН – стрімко зростає загальна кількість людей, які вживають наркотики. Збільшується кількість людей, що залежать від психоактивних речовин. Зростає кількість смертей унаслідок передозувань. Розширюється перелік маловивчених нових

Найпоширеніші помилки дачниківНайпоширеніші помилки дачників

Багато помилок на дачі роблять не лише новачки, а й досвідчені дачники. Люди навіть не підозрюють, що роблять деякі щоденні ритуали даремно. Ось деякі помилки садівників та городників. Найпопулярніша помилка

Засоби зубної гігієни із вмістом фтору: користь чи шкода?Засоби зубної гігієни із вмістом фтору: користь чи шкода?

До цього часу в стоматологічному співтоваристві йде суперечка у тому, наскільки корисний чи шкідливий фтор в зубних пастах, ополіскувачах, гелях та інших засобах гігієни порожнини рота. Причому найчастіше ця дискусія